Kratke vijesti

U utorak 28. studenoga naš učenik Marin Capan prisustvovao je druženju međunarodnih studenata - članova ESN Rijeka i Društva Crvenog križa Primorsko-goranske županije s riječkim srednjoškolcima - Bogatstvo različitosti u Omladinskom klubu Palach.

Istoga dana članovi robotičkoga tima škole (Borna Massari, David Mirošević, Darijan Jelušić, Andrej Čizmarević, Lucija Žužić, Luka Greblo, Ian Golob) u pratnji profesora Gorana Bonete prisustvovali su predavanju Damira Medveda Roboti dolaze - što ćeš ti raditi nakon školovanja? u Središnjem odjelu Gradske knjižnice Rijeka.

Naš bivši učenik Kristian Benić nedavno je objavio knjigu Kako čitati grad kroz bajtove i piksele. Pročitajte intervju u Novome listu, a potom, naravno, i knjigu.

objavio: Administrator   datum: 3. 12. 2017.