Potvrda upisa u prvi razred

12. srpnja od 9 do 24 sata zaprimaju se upisnice (potvrda upisa) i dodatna dokumentacija (potvrde o ostvarenim dodatnim bodovima) na elektroničku poštu: upisi.gam@gmail.com

Upisnice ("skinute" sa sučelja učenika, a NIKAKO kupljene ili "skinute" s interneta) i dodatnu dokumentaciju treba skenirati, odnosno isprintati i potpisati (učenik i roditelj) te kao privitak poslati na prethodno navedenu elektroničku adresu.

Upisnice (s oznakom: upisi.hr i dijelom već popunjene) će na sučelju učenika biti vidljive tek nakon objave konačnih listi tj. 10. srpnja.

Dragi učenici, svoje želje s kime biste voljeli biti u razredu (Škola će izaći u susret Vašim željama, ukoliko je to moguće) možete upisati u tijelu poruke.

Potvrde o upisu (za upis u učenički dom i dr.) 12. i 13. srpnja do 12 sati mogu se dobiti samo online i to nakon poslane dokumentacije (upisnice na upisi.gam@gmail.com ) i zahtjevom na elektroničku adresu ured@gam.hr

objavio: Henry Ponte   datum: 8. 7. 2021.