Obavijest –štrajk

Slijedom dopisa Ministarstva znanosti i obrazovanja, obavještavamo vas da je za utorak 26. studenog u Gimnaziji najavljen štrajk od strane sindikata.

Svi učenici dužni su doći u utorak 26. studenog u Školu po redovnom rasporedu.

Nastava će se organizirati s nastavnicima koji neće biti u štrajku.

Razredni odjel 41 sigurno će imati nastavu 1.sat, razredni odjel 25 sigurno će imati nastavu 2. i 3.  sat, razredni odjel 45 sigurno će imati nastavu po rasporedu 4. sat, razredni odjel 44 sigurno će imati nastavu po rasporedu 1. sat. Razredni odjeli i grupe koje slušaju etiku imati će redovnu nastavu po rasporedu.

U utorak 26. studenog u 14 sati znati će se koji nastavnici rade, a koji su u štrajku.

Kontakt osoba kojoj se možete obratiti vezano za održavanje štrajka i nastave je ravnatelj Henry Ponte na elektronsku adresu ured@gam.hr ili na službeni broj mobitela 099/267-3200.

Hvala na razumijevanju

objavio: Henry Ponte   datum: 25. 11. 2019.