DAN OTVORENIH VRATA

Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, srijeda 11. svibnja 2022.

Za učenika osmih razreda i njihovih roditelja približava se trenutak odluke u koju srednju školu se upisati. U svrhu što boljeg i potpunijeg informiranja o uvjetima upisa i načinu rada škole u srijedu  11. svibnja 2022. godine od 16 do 18 sati Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka organizira dan otvorenih vrata u prostoru škole, adresa Ulica Frana Kurelca 1. Tom prilikom će budući učenici i njihovi roditelji imati priliku razgledati učionice i kabinete škole, upoznati se s organizacijom i provedbom nastave te razgovarati s učenicima i nastavnicima. Za sve one koji neće biti u mogućnosti doći u navedeno vrijeme u školu, od 18 do 19 sati biti će organiziran konferencijski poziv preko zoom-a na povezniciDan otvorenih vrata.

Veselimo se Vašem dolasku!

objavio: Henry Ponte   datum: 2. 5. 2022.