Školski pjevački zbor

Nakon 13 uspješnih sudjelovanja na Državnim natjecanjima pjevačkih zborova – „Glazbene svečanosti hrvatske mladeži“ u Varaždinu,   te nakon osvojenih  4 brončane i 7 srebrnih plaketa, ove godine, (16. svibnja) Školski zbor osvojio je i davno očekivanu i zasluženu  ZLATNU PLAKETU.

Generacija koja  se ponosi  i ovogodišnjim svjetskim brončanim peharom na Međunarodnom natjecanju zborova u Veroni  potvrdila je svoju kvalitetu i okrunila svoj rad najznačajnijim priznanjem.
Marljivo vježbanje, želja,  nadarenost i kreativnost pjevača  Mješovotog pjevačkog zbora kojeg čine  učenici od prvog do četvrtog razreda gimnazije pod vodstvom profesorice Ljerke Žic  plod je iznimno lijepe suradnje i druženja kroz glazbu koja kroz ovu univerzalnu semantiku čini ljude plemenitijima i veselijima.

Fotogalerija natjecanja u Veroni

objavio: Petar Jelača   datum: 27. 5. 2013.